A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Kitüntetések
There are no translations available.

Kitüntetéseket ítélt oda a város közgyűlése

Díjak adományozásáról is döntött tegnap Kecskemét képviselőtestülete. Pro Urbe kitüntető cím: Varga László református püspökhelyettes. Kecskemét Szociális Ügyéért Díj: SION Nyugdíjasház és Gondozási Központ.

Petőfi Népe, 2008. június 25. 

 

Kitüntetések Kecskemét kiválóságainak

Ünnepi közgyűléssel kezdődött az idei Hírös Hét Fesztivál. A városháza dísztermében megtartott ülés egyetlen napirendi pontja a képviselőtestület által korábban odaítélt díjak, elismerő címek átadása volt. Sárközy István alpolgármester köszöntője után Zombor Gábor polgármester nyújtott át díszoklevelet azoknak a személyeknek és közösségeknek, akik az elmúlt években kiemelkedően magas színvonalon végezték tevékenységüket városunk, illetve az itt élők érdekében. A közgyűlés Kecskemét Szociális Ügyéért Díjat adott a Kecskeméti Református Egyházközség SION Nyugdíjasháza és Gondozási Központja munkatársainak.

HÍRÖS, 2008. augusztus 21.
 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable