• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Párnageddon 2013

 

2013 tavaszának első napján a 121. Dr. Vetéssy Géza cserkészcsapat Tisza István cserkész rajának cserkészei gyülekeztek az Ókollégium udvarán. Először kinn az udvaron játszottunk, majd miután mindenki megérkezett a cserkészpincében folytattuk tovább a cserkészjátékokat. A raj három Michelin-csillagos lány őrsvezetői által készített melegszendvicsek elfogyasztása után csapatokra lettünk osztva és így kellett tematikusan válogatott zenéket felismernie a résztvevőknek. A muzikális fejtörők után ismét parázs harcot folytattak egymással a lányok és fiúk a puszicsata keretein belül. Bár a lányok derekasan helyt álltak, végül a fiúk győzedelmeskedtek.

A pizsamabemutatót Adele hangjának megidézésével Horváth Zita, a Skorpió őrs őrsvezetője nyitotta meg. A cserkészek egyesével járultak a zsűri elé, hogy bemutassák a tavaszi pizsamadivat legújabb trendjeit. A zsűri eredményhirdetése után mindenki visszavonult a hátországba, hogy felkészüljön a párnacsatára, a Párnageddonra.

Tovább: http://vetessy.hu/hirek/Ilyen-volt-a-Parnageddon-2013

Galéria: http://vetessy.hu/galeria/2013/Parnageddon/

 

 


 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable