A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Hunyadivárosi családos délután
There are no translations available.

2014. május 24-én a Hunyadivárosi Közösségi Ház adott otthont a városrész kicsinyei, nagyjai számára a találkozásra, beszélgetésre és különböző érdekes programokba való bekapcsolódásra. Varga Sándor és felesége, Jutka néni a hunyadivárosi presbiterekkel együtt szívükön hordozták az alkalom előkészítését, lebonyolítását.

A hűséges bibliaórára járók mellett nagy örömünkre szolgált, hogy több kíváncsi család is bekapcsolódott a szélforgó és papírsárkány készítésbe és Szabó Viktor úti beszámolójába. A Csörömpölők együttes hangulatos előadását a hirtelen jövő hatalmas zápor helyváltoztatásra késztette. Hirtelen azon kaptuk magunkat, hogy már az épületen belül húzzák a talp alá valót. Kuti József elnöklelkész úr az Ige köré csendesített mindannyiunkat, majd bemutatkozott a református- és a hunyadivárosi baba-mama kör. Végül a kicsinyeket Vaseysen Ábel vette le a lábáról bábos meséivel.

 

Bízunk benne, hogy sok ilyen kedves alkalom valósul még meg Hunyadivárosban egymás örömére és Urunk dicsőségére.

 

Galéria megtekintése

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable