• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Hunyadivárosi családos délután

2014. május 24-én a Hunyadivárosi Közösségi Ház adott otthont a városrész kicsinyei, nagyjai számára a találkozásra, beszélgetésre és különböző érdekes programokba való bekapcsolódásra. Varga Sándor és felesége, Jutka néni a hunyadivárosi presbiterekkel együtt szívükön hordozták az alkalom előkészítését, lebonyolítását.

A hűséges bibliaórára járók mellett nagy örömünkre szolgált, hogy több kíváncsi család is bekapcsolódott a szélforgó és papírsárkány készítésbe és Szabó Viktor úti beszámolójába. A Csörömpölők együttes hangulatos előadását a hirtelen jövő hatalmas zápor helyváltoztatásra késztette. Hirtelen azon kaptuk magunkat, hogy már az épületen belül húzzák a talp alá valót. Kuti József elnöklelkész úr az Ige köré csendesített mindannyiunkat, majd bemutatkozott a református- és a hunyadivárosi baba-mama kör. Végül a kicsinyeket Vaseysen Ábel vette le a lábáról bábos meséivel.

 

Bízunk benne, hogy sok ilyen kedves alkalom valósul még meg Hunyadivárosban egymás örömére és Urunk dicsőségére.

 

Galéria megtekintése

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable