• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online BibliaKedves Testvérem!

Egy év elmúltával újra készülünk karácsony csodálatos ünnepére, és újra szeretnénk megszólítani Önt, hogy az idén is legyen társunk, hogy ez az ünnep valóban, sokak számára boldogságot és szeretetet hozzon.

Az ünnep arra emlékeztet minket, hogy Isten mennyei gazdagságát hátrahagyva emberré lett érettünk, és arra hív mindannyiunkat, hogy mi is legyünk Emberek. Azzal a szeretettel hordozzuk egymást, ahogyan Ő szeret bennünket. Ennek egyik szép megnyilvánulása évről évre gyülekezetünk karácsonyi vására, amely a rászorulókat támogatja. Szeretettel várjuk ebbe a szolgálatba az idei esztendőben is.

Karácsonyi vásárunkat ez évben is, az Újkollégium Kiskonviktusában (Bejárat a főportán, az árkádok alatt) rendezzük meg.

A vásár időpontja: 2014. december 6. szombat     9 – 12 óra

december 7. vasárnap  10 – 12 óra

A vásár helyének előkészítését, berendezését, az asztalok kijelölését előző napon a kiskonviktus dolgozói elvégzik. Aki teheti, elfoglalhatja helyét 15–17 óra között, vagy szombaton reggel 7–9 óra között. A szükséges munkálatokat, kérjük úgy elvégezni, hogy nyitás idejére valamennyi csoport készen álljon.

Személyes tárgyaikat, értékeiket úgy helyezzék el, hogy azok biztonságban legyenek (a konyha munkatársai szívesen segítenek ebben).

Az esetleges  kérdéseikkel, igényléseikkel állok szíves rendelkezésükre. Elérhetőségeim: 76/501-816,  30/ 248-85-12.

Kecskemét, 2014. november 11.

Tisztelettel és köszönettel:

Mészáros János

presbiter, a vásár szervezője

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable