A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


ÉVFORDULÓ KADAFALVÁN
There are no translations available.

Egy esztendeje, virágszombaton missziós alkalmat szervezett a Kecskeméti Református Egyházközség Kadafalván azzal a céllal, hogy összegyűjtse a település református családjait és rendszeres vasárnapi istentiszteletek indulhassanak helyben. Az alkalom nagyon áldott kezdet volt. Tavaly húsvét óta a Szent József kápolnában, vasárnaponként a református hívek Isten Igéje köré gyülekeznek.

Időközben a hitoktatásban részesülő gyermekek száma is egyre növekszik. Szeptember óta, havi rendszerességgel házi bibliaórákat tartunk, melyeknek Simon Józsefné Marika, valamint Sütő Viktor és családja biztosítja a helyszínt.

Az idei virágvasárnapon már gyermekek hangja ünnepelte Megváltónkat a kis kápolnában, hálát adva a mögöttünk lévő esztendőért. A húsvéti istentisztelet megerősített mindannyiunkat abban, hogy a Krisztus által nyert élet mindennél erősebb. Hálás szívvel és bizakodva indulunk tovább.

 

Soli Deo Gloria

Galéria (Kadafalva húsvét)

Galéria (Kadafalva virágvasárnap)

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable