A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Ajándékcsomagot kaptak a hajléktalanszálló lakói
There are no translations available.

Kecskemét – Egy-egy ajándékcsomaggal lepték meg a Matkói úti hajléktalanszálló átmeneti és szociális részlegének lakóit hétfő délután. A díszes tasakokba helyezett finomságokat a Kecskeméti Református Egyházközség gyülekezeti közössége küldte a nehéz sorban élő embereknek. Az ajándékokat a Magyar Kékkereszt Egyesület alkoholbeteg-mentő misszió kecskeméti utógondozó csoportjának önkéntesei osztották szét az oly gyakorta mély lelki nyomorúságban tengődő gondozottak között.

 

Bővebben...

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable