A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


30 évet ült börtönben, szabadulva Krisztust hirdeti
There are no translations available.

 

Életének eddigi 57 évéből 30-at töltött büntetésvégrehajtási intézetekben. Hétszer állt bíróság előtt, ennyiszer büntették, általában vagyon elleni bűncselekményekért. 1993-ban fegyverhez jutott, rablásokat követett el, amiért 10 év börtönnel „jutalmazták”. 1994 karácsonyán megtért Istenhez. Lelkiismereti okokból beismert még két ügyet, ezekért további 12 évet kapott. Így ült le egyszerre 21 év 9 hónapot. 2015 májusában szabadult végleg a börtönből.

Bővebben...

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable