• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


„Református énekek”

A Reformáció 500. évfordulójának évében, 2017. július 1-én, a Művészetek Palotájában 16. alkalommal rendezik meg a „Református énekek” koncert-istentiszteletet. A Kárpát-medencei reformátusok legnagyobb zenei ünnepét 2002 óta azzal a céllal rendezik meg minden évben, hogy azon a reformátusok használatára kiadott énekeskönyv zsoltáraiból és énekeiből professzionális előadók tolmácsolásában koncertfelvétel készüljön, amely CD és DVD kiadását teszi lehetővé. Idén a Kecskeméti Református Általános Iskola Gyermekkórusa és a Kecskeméti Református Gimnázium Kamarakórusa is része a mintegy 350 főt számláló Kárpát-medencei Egyesített Református Kórusnak. A koncert-istentiszteletre utat szervezünk a gyülekezet tagjainak közös autóbusszal. A MÜPA ülésrend a jegyárakkal, valamint az est részletes programja énekrenddel megtekinthető itt.

További információk: http://www.rzf.reformatus.hu/v/reformatus-enekek-xvi-20170701/

 

Jelentkezni március 10-ig lehet a Lelkészi Hivatalban.

 


 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable