A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Állagmegóvás a Református Templom homlokzatán
There are no translations available.

Most is, mint minden évben megtisztítják a falfelület egy részét a lombhullató kúszó növényzettől és az örökzöld borostyántól. Főként ősszel, amikor színesednek a levelek,  páratlan szépségű a kecskeméti kálvinisták templomának látványa. Ennek azonban ára is van: a kapaszkodó növényzet ugyanis megbontja a vakolatot, ezért szükséges minden évben a legveszélyeztetettebb részeken eltávolítani a növényeket. Az ereszcsatorna alatt a szakemberek ezúttal nagyobb területen vágták le a kapaszkodó ágakat.

A Kecskeméti Református Egyházközség egyébként hosszú távon tervezi a török hódoltság idején épült templom teljes homlokzatának felújítását.

Videó....

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable