• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Kérdezze a lelkészt
Szeretettel köszöntöm!

Ez a kis oldal azért jött létre, hogy azok, akik valamilyen oknál fogva személyesen nem akarnak kérdést feltenni, vagy éppen névtelenségbe szeretnének rejtőzni, de kérdésük mégiscsak lenne egy egyházi személyhez, feltehessék kérdéseiket, s reménység szerint választ is kapjanak rájuk.
A kérdéseket nyitóoldalunk jobb felső sarkában a "KAPCSOLAT" - ÜZENETKÜLDÉS  fülre kattintva-, vagy a bal alsó sarokban "A HONLAP SZERKESZTŐI" kék címsorra kattintva lehet eljuttatni, ami biztosítja a névtelenséget, s ami egy adott e-mail címre továbbítja őket. A kérdések, feldolgozás után, a válasszal együtt megjelennek honlapunk oldalán. Amennyiben a kérdés obszcén módon kerül megfogalmazásra, úgy azt értelme szerint finomítom, de mindenképpen választ nyer. Mindazonáltal, kérem, ne használjanak trágár kifejezéseket, ha már egyszer olyan gazdag magyar anyanyelvünk!
Kérem, olyan kérdéseket, melyekre a válasz a honlap egyéb részeiben megtalálható, ne tegyenek fel! Kérdést egyébként bármilyen témában fogadok, de a „nem tudom” jogát fenntartom.
A kérdésekre legfeljebb egy hét alatt válaszolok!
Köszönöm megtisztelő figyelmét!
 
Szeretettel:

Adamek Norbert
ref.lelkész
 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable