• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Magyarbikali gyerekek üzenete

Korábban beszámoltunk róla, hogy testvérgyülekezetünkbe, Magyarbikalra szerencsésen odaértek a cipős dobozok, Galériánkban megtekinthetők a képek átadásukról.

Most pedig néhány köszönőlevelet tennénk közre:


Kedves Ismeretlen! Nagyon szépen köszönöm, amit a csomagban kaptam. Nagyon örülök neki. Sok boldogságot kívánok. Nem tudom, hogy hívnak, de nagyon köszönöm az ajándékot. Nagyon boldog vagyok, hogy megkaptam azt a cipőt, a három ceruzát. Remélem, eljut hozzád majd a levél.
Sok szeretettel: Lukács István


Köszönöm szépen a szebbnél-szebb tárgyakat: matricákat, a kártyát, a pénztárcát, a ceruzákat, a mesekönyvet, a DVD-t, amit küldtél, de persze a sok szeretetet, ami áradt az ajándékokból. Szép volt a csomagolása. Én Bodnặrcu Kupa Kassandra Yana vagyok és szeretném tartani veled a kapcsolatot. Légy szíves add meg a címed, hogy küldhessek neked levelet.
Sok szeretettel: Bodnặrcu Kupa Kassandra Yana

Kedves Ismeretlen, köszönöm szépen az ajándékokat, a füzetet és a mackót. Szeretném veled tartani a kapcsolatot. Kérlek, add meg vagy a lakhelyed vagy az email címed. Az én email címem: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet. . Sok boldogságot kívánok. Remélem, elérkezik a levél.
Sok szeretettel: Kozma-Víg Brgitta

Köszönjük szépen a sok szépet, amit a csomagban kaptunk. A kisautót meg a cipőt, meg a jegyzetfüzetet és a nagyvonalas füzetet.
Sok szeretettel: Szekeres Zsolt

Nagyon szépen köszönöm a tolltartót, a füzetet és az éneklő macit. Nagyon szép ajándékok ezek.
Sok szeretettel: Kudor Gyöngyvér

Kedves ismeretlen, én nagyon köszönöm a sok szép ajándékot. Nagyon örülök a táskának, a jegyzetfüzeteknek a sok édességnek, szalvétának, gyertyának, karácsonyfadíszeknek.
Sok szeretettel: Fábián Renáta

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable