A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Lelkészi munkaközösség Kecskeméten
There are no translations available.

2010. szeptember 13-án hétfőn délelőtt Kecskeméten a Tóth Endre teremeben tartották csendes napjukat a Bács-Kiskunság Református Egyházközség lelkipásztorai. A lelkészi munkaközösségnek Harkai Ferenc Csaba érsekcsanádi lelkipásztor tartott áhítatot, majd Dr. Balla Péter lp. megtartotta előadását "A zsinat-presbiteri elvek újszövetségi aspektusai"- címmel. Kovács Csongor lp. korreferátuma után a munkaközösség úrvacsorával zárta az alkalmat.

Tekintsék meg képeinket a galériában.

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable