A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Kórházi szolgálat
There are no translations available.

A Kecskeméti Megyei Kórházban folyó lelki-gondozói szolgálatról:

"Kórházba megérkezni egyszerre jó és nehéz. Jó, mert orvosok és nővérek vesznek körül, hogy segítsenek rajtunk, de nehéz, mert el kell szakadnunk az otthonunktól, és minden emberi törődés mellett is olykor kiszolgáltatottnak érezzük magunkat. Erő kell ahhoz, hogy ezt a helyzetet elhordozzuk és gyógyuljunk.
Néha elég egy jó szó, máskor egy hosszabb beszélgetésre lenne szükség, ahol elfogadó és támogató légkörben ki-, és megbeszélhetjük terheinket, kérdéseinket, megoszthatjuk félelmeinket, örömünket. Ebben szeretnék segíteni Önnek a kórház lelkigondozójaként.
Négyszemközti, zavartalan beszélgetésre, lelket megerősítő, bíztató elcsendesedésre - a kórtermi látogatáson túl - a lelkigondozói szobában is van lehetőség, amely a Rendelőintézet első emeletén, a büfével szemben található.
Szeretettel kérem, ha örömmel venné a lelkigondozó látogatását, kérem jelezze ezt az alábbi elérhetőségen illetve a főnővérnek, nővéreknek, felkeresem Önt."

Testi-lelki jót kívánva köszöntöm:
Kerekes Márton, lelkigondozó

Elérhetőségek

Kórházlelkészek: Kerekes Márton, Mikesi Károly
Lelkigondozói szoba:
Rendelőintézet I. emelet (a büfével szemben)

Telefon/üzenetrögzítő: 519-821 (516-700/9821)
Kórházlelkész személyi hívó: 533

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable