A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Receptgyűjteményünk
There are no translations available.

Kedves asszonytestvérek!

Örömmel jelentem, hogy honlapunkon folytatódhat az „édes oldal”, a tavaly zöld fényt kapott receptek csereberéje, a szeretet-vendégségek alkalmával megdicsért falatok konyhatitkainak megosztása, a kezdők tanítása.

Az ünnepi asztalra még nem késő összegyűjteni és megosztani másokkal is a jól bevált, finom, olcsó, különleges, vagy egyszerűen csak az egyszerű recepteket. Ehhez kérem további ötleteiteket és segítségeteket. A magyar keresztyény családok kedvére való receptetket a hozzávalók pontos leírásával el.posta címemre, vagy ide a honlapra várom, ha netán van róla fényképetek, azt örömmel veszem, külön jpg.-ben mellékelve. 

A receptes oldal nem a lelki táplálékkal vetekedve, de mellette – ha csak az eddig elhangzott kéréseket és igényeinket mérlegeljük – remélhetőleg látogatott oldal lesz.

„ A kövérje mind az Úré… (legyen) „

Terényi-Kelemen Éva

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable