A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Szeretethíd – harmadszor
There are no translations available.

Idén harmadszor rendezte meg a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) a Szeretethíd önkéntes napot, amely másodszor terjedt ki az egész Kárpát-medencére. Összesen 9400-an regisztráltak, de a ténylegesen segítők száma ennél biztosan sokkal nagyobb volt.

Körülbelül háromszáz feladatban vehettek részt az önkéntesek. Volt, ahol takarítani kellett, máshol szemetet szedtek vagy éppen kertet alakítottak ki, köztereket újítottak, óvodát szépítettek.

A debreceni gyülekezetek a városuk lakóinak kedveskedtek: az általuk meghirdetett "süti a reformátusoktól" akcióban összesen tizenötezer darab süteményt készítettek. Ezeket Debrecen főterén és Józsán osztották szét.

Ha a számokat nézzük, a legtöbb önkéntes a tiszántúli egyházkerületben

tevékenykedett: összesen 2938-an regisztráltak.

A határon túli egyházak közül a felvidékiek voltak a legtöbben, ott 1406-an jelentkeztek előzetesen. A Dunamelléken 1607-an, a Tiszáninnen 861-en, az erdélyi egyházkerületben nyolcszázan, a Királyhágómelléken 604-en, a Dunántúlon 497-en, Kárpátalján 459-en, a Délvidéken 93-an regisztráltak.

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable