A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


Tahi - Női Konferencia
There are no translations available.

NŐI KONFERENCIÁT szervez a Dunamelléki Református Nőszövetség június 15-17. között Tahiban, a Sion Hegyén. A konferencia pénteken d.u. 4 órakor kezdődik és vasárnap ebéddel zárul. Délelőtt Jónás történetével foglalkoznak a résztvevők, délután pedig előadások és bizonyságtételek hangzanak el a “reménység” jegyében. Lehetőség nyílik kiscsoportos beszélgetésre, énektanulásra és
lelki megerősödésre. Szállás és étkezés összköltsége : 9.000 Ft. Csak szombatra is lehet jönni. Jelentkezés június 10-ig: Dr. Svébisné Juhász Márta (Tel.: 06 30 382 9691, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )

 

 

 

"The name of the Lord is a strong tower: the upright man running into it is safe."

/Proverbs 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable