• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.
Cache Directory Unwriteable
Cache Directory Unwriteable

Útravaló

Ige: Filippi 2,14k

"Zúgolódás és vonakodás nélkül tegyetek mindent, hogy feddhetetlenek és romlatlanok legyetek, Isten hibátlan gyermekei az elfordult és elfajult nemzedékben, akik között ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek."

Online Biblia


72 óra kompromisszum nélkül - Önkéntesek jelentkezzetek!

Te mi szeretnél lenni, gazdag vagy szegény?

Gazdag? Helyes, mindenki tudja, hogyan kell: főnyeremény, bővelkedés, nem törődni semmivel, csak ellenni.
Szegény akarsz lenni? Helyes, mindenki tudja, hogyan kell: panaszkodni, hőzöngeni, igazságtalanságokat hangoztatni, megoldásra várni.

De ha még nem tudsz választani, gyere önkéntesnek!

Legyél milliárdos, oszd szét a vagyonod a rászorultak között! Legyél koldus, tapasztald meg, mennyi erőt kapsz, ha segítesz! Legyél három napig önkéntes!

72 óra kompromisszum nélkül. Minden a tiétek!
Jelentkezhetsz csapattal, de akár egyénileg is. Hozhatsz saját magad által talált projektet, de a legtöbb esetben - a kompromisszum nélküliség jegyében - meglepetésként kapod a feladatot (sok esetben ez csak a megnyitón derül ki).

[A 72 óra kompromisszum nélkül egy szociális önkéntes akció, amely Magyarország fiatalságát hívja közös összefogásra, hogy együtt tegyünk másokért, környezetünkért. Országszerte fiatalok kisebb-nagyobb csoportjai különböző közhasznú feladatokat teljesítenek, mint például intézmények, játszóterek felújítása, erdőtakarítás, szociális segítségnyújtás, kulturális műsorok szervezése különböző közösségeknek (fogyatékkal élők, idősek stb.).]

Jelentkezés és további információk a honlapon: http://www.72ora.hu

Bár a hivatalos jelentkezési határidő hétfő éjfél, a www.72ora.hu honlapon lévő regisztrációs felület nem zárult még le. Van még jópár izgalmas feladat, ami elvégzésre vár, így aki péntek délig regisztrál, annak van még lehetősége a bekapcsolódásra. Jelentkezzetek mielőbb!

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable